L’été est là ! En cette période faite parfois de grosses chaleurs, la fraîcheur de l’eau est souvent recherchée. Cet élément est primordial à notre survie et son accès et son traitement sont encore des enjeux majeurs aujourd’hui.
Nous vous proposons donc pour notre prochaine thématique un petit tour d’horizon de l’eau dans tous ses états. Vous découvrirez l’histoire de quelques piscines bruxelloises, du voûtement de la Senne et du Maelbeek, ou encore de fontaines.
Daar is de zomer! In die periode van soms hoge temperatuur, wordt er naar de frisheid van het water vaak gezocht. Dit element is fundamenteel voor ons voortbestaan en zijn bereikbaarheid en behandeling zijn tegenwoordig nog belangrijke uitdagingen.
Voor onze volgende thematiek stellen wij u dus een snel overzicht voor van het water in alle vormen. U zult de geschiedenis van enkele Brusselse zwembaden ontdekken zowel als van het overwelven van de Zenne en Maalbeek, of nog van voortreffelijke fonteinen.